KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14109070
nr 1410 9070
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, "Hoburgen", Gotland. Signerad, daterad -75. Olja på duk, 37x54, yttermått inklusive ram: 41x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:54:44
9/8 19:11:38
350 kr
9/8 20:42:55
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger